محل تبلیغات شما
سلااااامممم بعدمدتهابازم دلم خواست که تایپ کنم این بارمیخوام راجب چلنجای زندگی بگم براتون البته بهتره که بگم چالش اره میگفتم این مدت اینقدرچالشای قشنگی زندگیم داشته ومن باصبوری پشت سرگذاشتمشون که بایدبه خودم ازهمین تریبون بگم عزیزم من به توافتخارمیکنم توبهترینی وهمیشه قدرتمندوصبورانه باچالشهای زندگی برخورد میکنی البتهخ اینم باید بگم که اضطراب موقعیت ها که جای خود دارد گاهی ازاضطراب کل تنم میلرزید ئحتی به سختی میتونستم راه برم اما من قوی بودم وقوی موندم وادامه دادم  گاهی اضطراب رو نمیشدلمسش کنم وفقط تن خیس ازعرقم ودستای سردم ولبای خشکم بعدازاتمامش به من میفهموند که من بازم جنگنده ی خوبی بودم ودراخربازهم پیروز شدم منِ عزیزم خیلی خیلی دوستت دارم وازت ممنونم که همیشه توی هرشرایطی بامن موندی این چیزی جزعشق نیتنوه باشه که بین من وتوعه.
خوب ازتشکرات که بگذریبم میرسیم به چالشها.
راستش نشستم اون چالش روتایپ کردم بعددیدم نهههه درست نیست نوشتنش پاک کردم اینو اینجامینویسم که من یادم نره ازچه چالش هایی گذشتم وچقدربرام سخت ودرعین حال جذاب بودن 
ودیگرهییییچ

سلامی از طرف یه زهرایی ک هرازگاهی یادش به اینجامیوفته

زندگی پستی دارد بلندی دارد...

بازم فیلم یاد هندوستان کرده

بگم ,چالش ,زندگی ,گاهی ,خیلی ,کنم ,که من ,که همیشه ,همیشه توی ,توی هرشرایطی ,ممنونم که

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Best Electronic Pulse Massager Reviews,TENS Unit Pads,Women Breast Massager For Sale عکس desptomucomp orwarbartca زوهر (Zohar) تاپ تکواندو استان تهران-TEHRAN TOP TAEKWONDO آموزش مایتل درب ضد سرقت Hugh's style Choose the MLB Wholesale Cleveland Indians Jerseys in Official Jerseys Online Store.