محل تبلیغات شما
بخشیدمش 
کسیو بخشیدم وباهاش موندم که ازارم داده بود منو رنجونده بود و تمام دوروز گذشته ب این فکرمیکردم که هیچ فرصتی دیگه ای نداره ومیحوام ازش بکنم و برم تموم دوروزی ک گذشت ازش دلخور بودم و هربار فکرمیکردم که فرصت دوباره ای درکار نیست با خودم مرور میکردم بی تفاوت باش سرد باش وسرسنگین ک امروز ب بدترین شکل ممکن دوباره گن ب اعصابم
دقیقا همون لحظه ای بود ک باید حذف میشد از زندگیم همونجایی ک صبرم تموم میشد ومیذاشتم میرفتم ولی موندم
موندم وحرف زدم باهاش اما بغض کردم معذرت خواهی چندبارش حالمو بهتر. نکرد حرفای خوبش حالمو بهتر نکرد برعکس باعث میشد بغض کنم
ولی نمیخواستم بخاطرش گریه کنم ارزش اشک ریختن اصلا نداشت ازش خواستم بره تا خودم حال خودمو خوب کنم چون حرفاش شاید کم کم ارومم میکردن اما باعث میشد حرف زدن باهاش اشکمو دربیاره نمیخواستم بخاطرش گریه کنم
نمیدونم این چه مسیریه ک واردش شدم اما عجیبه برام
دلم نمیاد ازش خارج شم 
ولی اینجا ب خودم قول میدم اگه حسی ک این سه روز تجربه کردمو دوباره تجربه کنم قید همه چیو میزنم و میرم نمیمونم تو رابطه ای ک حس کافی بودن و خوب بودن رو. بهم نده
تو کل زندگیم اونیکه خواسته شده من بودم اونیکه نخواسته من بودم اون خوبتره؛عزیزتره همیشه من. بودم نمیتونم تحمل کنم ارزشم زیر سوال بره ایتارو مینویسم ک یادم نره فرصت اضافی ب ادمی ک حالمو بد میکنه ندم:)

اینم از امروز

پ.ن:من مهم ترین هدفم برای ادامه تمرین ی سری رفتارا و چیزایی ک فکرمیکنم تو رابطه مهم ان واگ باشن خوبه هم تمرینه هم تجربه ک ببینیم فکرم درسته یا نه:)
باشد ک عاقبت ب خیر بشم:))

سلامی از طرف یه زهرایی ک هرازگاهی یادش به اینجامیوفته

زندگی پستی دارد بلندی دارد...

بازم فیلم یاد هندوستان کرده

ک ,ب ,ای ,کنم ,میشد ,ازش ,من بودم ,باعث میشد ,بخاطرش گریه ,تو رابطه ,بهتر نکرد

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله وبلاگی فیلم ها و ویدیو های ساخت و تولید عشق در اتم انجمن ماکو ورزش گنجینه زبان cartmingtawood mentverbnigoot همسفران نمایندگی کرج دعا نیایش ذکر نماز